Please use this identifier to cite or link to this item:
http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/9508

Можете відсканувати цей QR-код телефоном( програмою "Сканер QR-кодів" ) для збереження.

Title: Формування професійної компетенції у процесі виконання практичних занять з дисципліни «Технології виготовлення та оздоблення одягу» в умовах виробництва
Authors: Міщенко, Олена Володимирівна
Keywords: професійні компетенції;практичні роботи;бакалаври професійної освіти;виробництво
Issue Date: 2020
Publisher: Ля-Рошель, Франція
Citation: Міщенко О. В. Формування професійної компетенції у процесі виконання практичних занять з дисципліни «Технології виготовлення та оздоблення одягу» в умовах виробництва / О. В. Міщенко // Тези доповідей XII-ї Міжнародної науково-практичної конференції “Advancing in research and education”, 07–10 грудня 2020 р. – Ля-Рошель, Франція, 2020. – С. 367-372.
Abstract: У статті за результатами аналізу нових вимоги до організації та реалізації освітнього процесу ОП запропоновановаріант проведення практичних занять в умовах виробництва студентів Хмельницького національного університету напряму підготовки «Професійна освіта. Технологія виробів легкої промисловості». Встановлено що, згідно з ОП, одним з програмних результатів навчання для бакалаврів професійної освіти спеціалізації технологія виробів легкої промисловості є: уміння виготовляти швейні вироби та оздоблювати їх різними художніми техніками з метою створення оригінальних дизайнерських рішень, авторських колекцій одягу та нових трендів. Визначено, що данні програмні результати навчання забезпечує дисципліна «Технології виготовлення та оздоблення одягу». З метою вибору теми практичної роботи, в умовах виробництва, розглянуто види технік оздоблення швейних виробів в умовах масового виробництва. Встановлено, що на сьогодні при виготовленні одягу в умовах масового виробництва одним з пріоритетних та розповсюджених видів оздоблення швейних виробів є друк. У відповідності до встановлених вихідних даних запропоновано варіант залучання професіоналів-практиків, до організації та реалізації освітнього процесу ОП, а саме для проведення практичної роботи «Оздоблення швейного виробу способом трафаретного друку» з дисципліни «Технології виготовлення та оздоблення одягу». Визначено зміст та етапи практичної роботи, розглянуто оцінювання результатів діяльності студентів на практичній роботі.
URI: http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/9508
ISBN: 978-1-63684-357-5
metadata.dc.type: Тези доповідей
Appears in Collections:Кафедра технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Міщенко О.В..pdf1,11 MBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.