Please use this identifier to cite or link to this item:
http://elar.khmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/8808

Можете відсканувати цей QR-код телефоном( програмою "Сканер QR-кодів" ) для збереження.

Title: Метод випадково-спрямованого пошуку збалансованого стану ротора зі змінним дисбалансом
Authors: Драч, І.В.
Ройзман, В.П.
Ткачук, В.П.
Keywords: ротор із змінним дисбалансом;незрівноваженіть ротора;жорсткий ротор;метод випадково-спрямованого пошуку збалансованого стану ротора;ресурсо-енергозберігаюча технологія
Issue Date: 2018
Publisher: Національний університет «Львівська політехніка»
Citation: Драч І. Метод випадково-спрямованого пошуку збалансованого стану ротора зі змінним дисбалансом / І. Драч, В. Ройзман, В. Ткачук // Тези доповідей XVII Міжнародної науково-технічної конференції «Вібрації в техніці та технологіях, 11-12 жовт. 2018 р. – Львів, 2018. – С. 51-53.
Abstract: Суть методу випадково-спрямованого пошуку полягає в тому, що при виході машини із дисбалансом, що змінюється від пуску до пуску, на робочий режим (наприклад віджимання у пральних машинах) контролюються вібрації і при перевищенні ними допустимого рівня машина відключається і повертається в режим полоскання. Процедура виходу повторюється до тих пір, поки не настане випадок оптимального розподілу мас (розкладки білизни) і вібрації ввійдуть в межі норми, заданої технічними умовами. У цьому випадку машині “дозволяється” виконувати технологічну операцію, тобто працювати на робочих обертах віджимання. У статті висвітлено усі етапи розробки методу та результати експериментальних досліджень. Встановлено, що застосування методу випадково-спрямованого пошуку зрівноваженого стану ротора зі змінним дисбалансом дозволяє ефективно знижувати вібрації як жорстких, так і пружно-деформівних роторів і є енергозберігаючою технологією.
URI: http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/8808
Content type: Тези доповідей
Appears in Collections:Кафедра інженерії програмного забезпечення

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
доповідь-Драч.doc62,5 kBMicrosoft WordView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.