Please use this identifier to cite or link to this item:
http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/5228

Можете відсканувати цей QR-код телефоном( програмою "Сканер QR-кодів" ) для збереження.

Title: Religion and church in Ukraine as subjects of political process: transformations during and after the Revolution of Dignity
Authors: Yuvsechko, Yaroslav
Keywords: religion and church
Issue Date: Sep-2016
Publisher: Хмельницький національний університет
Citation: Yuvsechko, Yaroslav Religion and Сhurch in Ukraine as Subjects of Political Process: Transformations during and after the Revolution of Dignity / Yaroslav Yuvsechko // Суспільство, держава і церква у спектрі міждисциплінарних досліджень : зб. матеріалів Всеукр. наук.-практ. конф. (м. Хмельницький, 9-10 верес. 2016 р.) – Хмельницький : ХНУ, 2016. – С. 118-121.
Abstract: Проаналізовано специфіку функціонування релігії і церкви в Україні як суб'єктів політики, а також їх роль в період Революції 2013-2014 рр. та зміни, що відбулися після неї. Окреслено діяльність церков і релігійних організацій України в контексті взаємодії з політичною сферою життя суспільства, а також їх внесок у формування громадянського суспільства в Україні. Зроблено висновки, що ключовим фактором, який визначає роль релігії і церкви на сучасному етапі формування української нації, є не лише їх діяльність з консолідації нації на ґрунті спільних вірувань, а й здатність (лише в окремих випадках – відверте небажання) йти в ногу із громадськими і моральними перетвореннями у суспільстві.
URI: http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/5228
metadata.dc.type: Стаття
Appears in Collections:Кафедра філософії та соціально-гуманітарних наук

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Yaroslav Yuvsechko_khnu.pdf91,96 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.