Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал:
http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/4194

Можете відсканувати цей QR-код телефоном( програмою "Сканер QR-кодів" ) для збереження.

Назва: Метод оцінювання успішності реалізації програмного проекту на основі аналізу специфікації з використанням нейромережних інформаційних технологій (МОУРПП)
Автори: Говорущенко, Тетяна Олександрівна
Красій, Андрій Валерійович
Ключові слова: специфікація вимог до ПЗ;показники специфікації вимог до ПЗ;програмний проект;якість програмного проекту;успішність реалізації програмного проекту;характеристики програмного проекту;вибір програмного проекту;інтегративний показник програмного проекту;ступінь успішності реалізації програмного проекту
Дата публікації: 2015
Бібліографічний опис: Говорущенко Т. О. Метод оцінювання успішності реалізації програмного проекту на основі аналізу специфікації з використанням нейромережних інформаційних технологій (МОУРПП) / Т. О. Говорущенко : свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір наукового характеру № 61591.
Короткий огляд (реферат): Вперше запропоновано метод оцінювання успішності реалізації програмного проекту на основі аналізу специфікації з використанням нейромережних інформаційних технологій, який полягає у прогнозуванні характеристик програмного проекту на основі аналізу показників специфікації, інтерпретації отриманих відносних значень характеристик програмного проекту за допомогою інтегративного показника проекту, оцінюванні ступеня успішності реалізації програмного проекту на основі інтегративного показника проекту. Запропонований метод відрізняється від відомих тим, що дозволяє прогнозувати успішність реалізації програмних проектів та порівнювати програмні проекти на основі специфікації вимог.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/4194
Тип вмісту: Інше
Розташовується у зібраннях:Кафедра комп’ютерної інженерії та системного програмування

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Tvir_5_Говорущенко_Красій.pdf392,84 kBAdobe PDFЕскіз
Переглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.