Please use this identifier to cite or link to this item:
http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/2538

Можете відсканувати цей QR-код телефоном( програмою "Сканер QR-кодів" ) для збереження.

Title: Регулярна оптимальна стратегія проектувальника у моделі дії нормованого одиничного навантаження на N-колонну будівельну конструкцію-опору
Authors: Романюк, В.В.
Issue Date: 2011
Publisher: Хмельницький національний університет
Citation: Романюк, В.В. Регулярна оптимальна стратегія проектувальника у моделі дії нормованого одиничного навантаження на N-колонну будівельну конструкцію-опору [Текст] / В. В. Романюк // Проблеми трибології. – 2011. – №2. – C. 111-114.
Abstract: Доведено, що антагоністична гра на підмножині одиничного гіперкуба в R2N-2 як модель усунення N часткових невизначеностей за допомогою узагальненого принципу мінімізації максимального дисбалансу є опуклою, де частинним випадком є модель дії нормованого одиничного навантаження на N-колонну будівельну конструкцію-опору. Доведено теорему про єдину чисту оптимальну стратегію проектувальника у такій опуклій грі, котра визначається за найпростіших вимог. За такою регулярною оптимальною стратегією проектувальника відбуватиметься як відповідний розподіл будівельних ресурсів виготовлення призматичних колон конструкції-опори, так й усунення N часткових невизначеностей за допомогою узагальненого принципу мінімізації максимального дисбалансу у формі розглянутої антагоністичної гри. Ключові слова: оптимальне використання будівельних ресурсів, конструкція-опора, усунення часткових невизначеностей, антагоністична гра, опуклість, оптимальна стратегія проектувальника.
URI: http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/2538
metadata.dc.type: Стаття
Appears in Collections:Problems of Tribology = Проблеми трибології - 2011 рік

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
20_Romanuk.pdf243,52 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.