Please use this identifier to cite or link to this item:
http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/2039

Можете відсканувати цей QR-код телефоном( програмою "Сканер QR-кодів" ) для збереження.

Title: Критерій усунення однопараметричної модельної невизначеності з принципом гарантовано мінімальних абсолютних втрат і середнім арифметичним
Authors: Романюк, В.В.
Romanuke, Vadim Vasilyevich
Issue Date: 2012
Citation: Романюк, В.В. Критерій усунення однопараметричної модельної невизначеності з принципом гарантовано мінімальних абсолютних втрат і середнім арифметичним [Текст] / В. В. Романюк // Наук. вісті Нац. техн. ун-ту України. – 2012. – № 5. – С. 75-80.
URI: http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/2039
metadata.dc.type: Стаття
Appears in Collections:Кафедра інженерії програмного забезпечення

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Binder1.pdf6,22 MBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.