Please use this identifier to cite or link to this item:
http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/10464

Можете відсканувати цей QR-код телефоном( програмою "Сканер QR-кодів" ) для збереження.

Title: 2-х координатна лінійка для супорта токарного станка
Authors: Корольков, Владислав Олександрович
Keywords: 123 Комп’ютерна інженерія;gристрій цифрової індикації;2-х координатна лінійка;порівняння магнітних та оптичних лінійок;платформа Arduino;мікроконтролери;мікропроцесори;одно кристальний процесор;економія часу та роботи операторів
Issue Date: 2021
Publisher: Хмельницький національний університет
Citation: Корольков В. О. 2-х координатна лінійка для супорта токарного станка : кваліфікаційна робота бакалавра : 123 Комп’ютерна інженерія / В. О. Корольков ; Хмельниц. нац. ун-т. – Хмельницький, 2021. – 68 с.
Abstract: Метою роботи є аналіз технічних засобів та порівняння підходів до побудови та функціонування електронних лінійок. Для досягнення поставленої мети у роботі сформульовані і вирішені наступні задачі 1 Розглянуті порівняльні підходи до побудови і функціонування 2-х координатних електронних ,магнітних та ег. лінійок. 2 Розглянуті варіанти переходу від старих до новіших моделей приладів електронного вимірювання. 3 Проведено аналіз технічних засобів використовуваних при обладнанні електронною лінійкою різні види станків та інших об’єктів 4 Розглянута архітектура схеми та принципи її побудови при вимірюванні проектів лінійкою. 5 Описані основні схеми вимірювання приладом . 6 Наведена схема переходу від найперших ,звичайних лінійок до надсучасних ,високоточних приладів електронного вимірювання.
URI: http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/10464
metadata.dc.type: Бакалаврські роботи
Appears in Collections:ФПКТС/(Б)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
корольков.pdf3,34 MBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.