Please use this identifier to cite or link to this item:
http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/10436

Можете відсканувати цей QR-код телефоном( програмою "Сканер QR-кодів" ) для збереження.

Title: Автоматизація процесу дозування гранул поліпропілену
Authors: Слободян, Андрій Сергійович
Keywords: 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології;система автоматизації;автоматичне керування;промисловий контролер;дозатор
Issue Date: 2021
Publisher: Хмельницький національний університет
Citation: Слободян А. С. Автоматизація процесу дозування гранул поліпропілену : кваліфікаційна робота бакалавра : 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології / А. С. Слободян ; Хмельниц. нац. ун-т. – Хмельницький, 2021. – 57 с.
Abstract: В роботі виконані такі завдання: розроблена система керування дозуючими пристроями із застосуванням промислового контролеру серії S7-1200 виробництва фірми Siemens. Задавання параметрів дозування, контроль за виконанням процесу та оперативний контроль проводиться шляхом підключення до зовнішніх пристроїв оперативного контролю та керування за допомогою мережі ProfiNet. Для дозування використано чотири крокові двигуни, три з яких обертають на заданий кут шнекі подавання гранул поліпропілену, четвертий змішує суміш для досягнення рівномірності суміші. Вагозважувальні елементи вимірюють значення ваги у баках матеріалів, також використано ультразвукові сенсори визначення наповненості баків з матеріалами.
URI: http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/10436
metadata.dc.type: Бакалаврські роботи
Appears in Collections:ФПКТС/(Б)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
записка Слободян (репозитарій).pdf6,14 MBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.