Browsing by Author Тараненко, С.М.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
А Б В Г Д Е Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ъ Ы Ь Э Ю Я
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 6 of 6
PreviewIssue DateTitleAuthor(s)
Стаття 8.1.pdf.jpg2006Вплив концентрації вуглецевого, базальтового волокон і графіту на теплопровідність та зношування композиційного матеріалу на основі ароматичного поліамідуСіренко, Г.О.; Базюк, Л.В.; Свідерський, В.П.; Тараненко, С.М.; Sirenko, H.A.; Bazyuk, L.V.; Svidersky, V.P.; Taranenko, S.N.
Стаття 7.1.pdf.jpg2005Залежність теплофізичних властивостей від температури для багатокомпонентної композиції на основі ароматичного поліамідуСіренко, Г.О.; Базюк, Л.В.; Свідерський, В.П.; Тараненко, С.М.; Sirenko, H.O.; Bazyuk, L.V.; Svidersky, V.P.; Taranenko, S.M.
076-080.pdf.jpg2010Застосування загальних і корпоративних принципів управління на промислових підприємствахТараненко, С.М.
Vchnu_ekon_2014_2(2)__49.pdf.jpg2014Необхідність управління підприємством за слабкими сигналамиТараненко, С.М.; Таrаnеnkо, S.M.
ЦІСАР.pdf.jpg2013Основні засади процесу стратегічного управління на промисловому підприємствіЦісар, А.П.; Тараненко, С.М.; Tsisar, A.P.; Taranenko, S.M.
2.2_7.pdf.jpg2011Сучасний стан та перспективи розвитку стратегічного управління на українських промислових підприємствахТараненко, С.М.