Browsing by Author Солтик, О.О.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
А Б В Г Д Е Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ъ Ы Ь Э Ю Я
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 8 of 8
PreviewIssue DateTitleAuthor(s)
24.pdf.jpg2010Асиметрія рухів спортсмена у веслуванні на каноеСолтик, О.О.; Флерчук, В.В.; Вешко, В.І.
11fvvfac.pdf.jpg2011Визначення кореляційних взаємозв’язків педагогічних тестів загальної фізичної підготовки з комплексом показників, що характеризують морфологічні та функціональні можливості каноїстівФлерчук, В.В.; Flerchuk, V.V.; Солтик, О.О.; Soltyk, О.О.
Flerchuk.pdf.jpg2012Визначення особливостей формування постави спортсменок, які займаються веслуванням на байдаркахФлерчук, В.В.; Солтик, О.О.
2013Використання оптичного методу під час клінічної оцінки порушень ходи у осіб з хворобою ПаркінсонаСолтик, О.О.; Майструк, М.І.; Вольєва, Н.П.
6.pdf.jpg2011Дослідження ефективності застосування комплексу педагогічних тестів для орієнтації каноїстів на різні змагальні дистанціїФлерчук, В.В.; Солтик, О.О.
2019Теоретичні і методичні засади формування професійної надійності майбутніх учителів фізичної культуриСолтик, О.О.; Soltyk, O.O.
2019Теоретичні і методичні засади формування професійної надійності майбутніх учителів фізичної культуриСолтик, О.О.; Soltyk, O.O.
12sootpd.pdf.jpg2012Формування концептуальної моделі викладача з фізичного виховання на основі базової освіти та професійної діяльностіСолтик, О.О.; Флерчук, В.В.