Browsing by Author Нижник, О.В.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
А Б В Г Д Е Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ъ Ы Ь Э Ю Я
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 10 of 10
PreviewIssue DateTitleAuthor(s)
нижник2.pdf.jpg2015Аналіз механізмів та принципів підвищення рівня конкурентного потенціалу промислових підприємствНижник, О.В.; Nyzhnyk, O.V.
НИЖНИК.pdf.jpg2014Аналіз фінансових ризиків підприємства та напрями їх нейтралізаціїНижник, О.В.; Nіzhnіk, О.V.
нижник2.pdf.jpg2015Вплив інтеграційних процесів на проблеми формування конкурентного потенціалу підприємстваНижник, О.В.; Nyzhnyk, O.V.
нижник.pdf.jpg2016Прогнозування ризиків у формуванні конкурентного потенціалу підприємств з використанням логіки розвитку подійНижник, О.В.; Nyzhnyk, O.V.
2021-1-EН-18.pdf.jpg2021Розробка стратегій інноваційного розвитку підприємств малого і середнього бізнесуНижник, О.В.; Nyzhnyk, O.
3.pdf.jpg2019Система управління ризиками у підвищенні конкурентного потенціалу підприємстваНижник, О.В.; Nyzhnyk, O.
НИЖНИК.pdf.jpg2020Систематизація теоретико-методичних підходів у формуванні стратегічного інноваційного розвитку підприємствНижник, О.В.; Nyzhnyk, O.
Нижник.pdf.jpg2018Формування та підвищення конкурентного потенціалу в системі ризик-менеджменту промислових підприємствНижник, О.В.; Nyzhnyk, O.V.
aref_Nyzhnyk_O.pdf.jpg2018Формування та підвищення конкурентного потенціалу в системі ризик-менеджменту промислових підприємствНижник, О.В.; Nyzhnyk, O.V.
28-19.pdf.jpg2020Інноваційний ресурсний потенціал підприємства: формування ефективних моделейНижник, О.В.; Nyzhnyk, O.