Browsing by Author Заспа, Ю.П.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
А Б В Г Д Е Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ъ Ы Ь Э Ю Я
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 20 of 24  next >
PreviewIssue DateTitleAuthor(s)
Ptl_2015_1_3.pdf.jpg2015Акустоемісійний аналіз перехідних режимів роботи машини тертяЗаспа, Ю.П.; Шалапко, Ю.І.; Возняк, А.Л.; Zaspa, Yu.P.; Shalapko, Yu.I.; Voznyak, A.L.
69-73.pdf.jpg2016Внутрішній синтез руху із задіянням різних степенів вільності на прикладі ударної взаємодіїСлащук, О.О.; Заспа, Ю.П.; SlashchYu. P.uk, O.O.; Zaspa, Yu.P.
заспа-возняк.pdf.jpg2015Вплив номінально нерухомих фрикційних контактів на частоти віброакустичного поля машини тертяЗаспа, Ю.П.; Возняк, А.Л.; Шалапко, Ю.І.; Zaspa, Yu.P.; Voznyak, A.L.; Shalapko, Yu.I.
2.pdf.jpg2011Динамическая автоподстройка под внешнее силовое воздействие в номинально неподвижном фрикционном соединенииЗаспа, Ю.П.; Разуваева, М.А.; Шалапко, Юрий Иванович; Shalapko, Yuriy
заспа-костогриз.pdf.jpg2015Каскадний транспорт енергії збурень в системах динамічної контактної взаємодіїЗаспа, Ю.П.; Костогриз, С.Г.; Zaspa, Yu.P.; Kostogriz, S.G.
vknu-ts-2021-n6-303-15-25[1].pdf.jpg2021Квантова когерентність і кавітація, квазідвовимірна бульбашкова турбулентність, резонансна синхронізація мод, каскадна енергетика та самоорганізація в гетерогенних системах масивного хітонного випромінюванняЗаспа, Ю.П.; Zaspa, Y.
12.pdf.jpg2017Контактне динамо як генератор когерентних (кооперативних) космічних форм руху та джерело планетарної, сонячної, галактичної і метагалактичної енергії та електромагнетизму. Частина VIIIЗаспа, Ю.П.; Zaspa, Yu.P.
27.pdf.jpg2017Контактне динамо як генератор когерентних (кооперативних) космічних форм руху та механізм об’єднання електромагнітного, гравітаційного, сильного і слабкого полів. Частина IX. Нова стара фізикаЗаспа, Ю.П.; Zaspa, Yu.P.
заспа.pdf.jpg2015Контактне динамо як генератор когерентних космічних форм руху та джерело планетарного, сонячного і галактичного магнетизму. Частина IЗаспа, Ю.П.; Zaspa, Yu.P.
заспа.pdf.jpg2016Контактне динамо як генератор когерентних космічних форм руху та джерело планетарного, сонячного, галактичного і метагалактичного магнетизму. Частина IIЗаспа, Ю.П.; Zaspa, Yu.P.
16s.pdf.jpg2017Контактне динамо як генератор когерентних космічних форм руху та джерело планетарної, сонячної, галактичної і метагалактичної енергії та електромагнетизму. Частина VIIЗаспа, Ю.П.; Zaspa, Yu.P.
3.pdf.jpg2016Контактне динамо як генератор когерентних космічних форм руху та джерело планетарної, сонячної, галактичної і метагалактичної енергії та магнетизму. Частина vЗаспа, Ю.П.; Zaspa, Yu.P.
13.pdf.jpg2017Контактне динамо як генератор когерентних космічних форм руху та джерело планетарної, сонячної, галактичної і метагалактичної енергії та магнетизму. Частина VIЗаспа, Ю.П.; Zaspa, Yu.P.
ЗАСПА.pdf.jpg2016Контактне динамо як генератор когерентних космічних форм руху та джерело планетарної, сонячної, галактичної і метагалактичної енергії. Частина IIIЗаспа, Ю.П.; Zaspa, Yu.P.
ЗАСПА2.pdf.jpg2016Контактне динамо як генератор когерентних космічних форм руху та джерело планетарної, сонячної, галактичної і метагалактичної енергії. Частина IVЗаспа, Ю.П.; Zaspa, Yu.P.
18.pdf.jpg2018Контактне динамо як генератор кооперативних космічних форм руху та механізм об’єднання електромагнітного, гравітаційного, сильного і слабкого полів. Частина X. Порушена антисиметрія, нетривіальна топологія та недетермінована еволюціяЗаспа, Ю.П.; Zaspa, Yu.P.
9.pdf.jpg2019Кооперативна динаміка, взаємоіндукція, комплексна топологія та гіперкомплексна хронологія вихор-хвильових форм електромагнітного, гравітаційного, сильного і слабкого, а також гідродинамічного полів проти хибних стандартів sm та λcdmЗаспа, Ю.П.; Zaspa, Yu.P.
14.pdf.jpg2018Кооперативна контактна динаміка хвильових структур в гіперкомплексному спіральному часі та в комплексному евклідовому просторі як основа геодинаміки та хвильових змін клімату землі. Фактичний спад глобального потепління та перспектива нового льодовикового періодуЗаспа, Ю.П.; Zaspa, Yu.P.
ЗАСПА.pdf.jpg2020Корпускулярно-вихор-хвильовий синтез речовини з теплового випромінюванняЗаспа, Ю.П.; Zaspa, Yu.
16.pdf.jpg2019Корпускулярно-вихор-хвильові термокомплекси (тріони) в гетерогенних системах: технічних, космічних, псевдоелементарних, біологічних. ядро землі: чавун, рідкий вуглець та алмази. великий адронний колайдер: гаряча трансформація протонів. хмара оорта: холодний колапсний генератор космічних променів надвисоких енергій та джерело мікрохвильового фонового випромінюванняЗаспа, Ю.П.; Zaspa, Yu.P.