Browsing by Author Базюк, Л.В.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
А Б В Г Д Е Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ъ Ы Ь Э Ю Я
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 5 of 5
PreviewIssue DateTitleAuthor(s)
Стаття 8.1.pdf.jpg2006Вплив концентрації вуглецевого, базальтового волокон і графіту на теплопровідність та зношування композиційного матеріалу на основі ароматичного поліамідуСіренко, Г.О.; Базюк, Л.В.; Свідерський, В.П.; Тараненко, С.М.; Sirenko, H.A.; Bazyuk, L.V.; Svidersky, V.P.; Taranenko, S.N.
Стаття 9.1.pdf.jpg2008Вплив типу і форми наповнювачів на теплофізичні властивості композитів на основі політетрафторетилену і ароматичного поліамідуБазюк, Л.В.; Свідерський, В.П.; Bazyuk, L.V.; Svidersky, V.P.
Стаття 7.1.pdf.jpg2005Залежність теплофізичних властивостей від температури для багатокомпонентної композиції на основі ароматичного поліамідуСіренко, Г.О.; Базюк, Л.В.; Свідерський, В.П.; Тараненко, С.М.; Sirenko, H.O.; Bazyuk, L.V.; Svidersky, V.P.; Taranenko, S.M.
0702-30.pdf.jpg2006Зв'язок теплофізичних та антифрикційних властивостей композиційних матеріалів з концентрацією багатокомпонентних наповнювачівСіренко, Г.О.; Sirenko, G.O.; Базюк, Л.В.; Bazyuk, L.V.; Свідерський, В.П.; Sviderskiy, V.P.
Article10.pdf.jpg2005Теплофізичні властивості композиційних матеріалів на основі ароматичного полііміду, наповнених графітамиСіренко, Г.О.; Sirenko, H.O.; Свідерський, В.П.; Sviderskiy, V.P.; Базюк, Л.В.; Bazyuk, L.V.