Browsing by Author Базильчук, О.В.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
А Б В Г Д Е Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ъ Ы Ь Э Ю Я
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 9 of 9
PreviewIssue DateTitleAuthor(s)
2018Contrastive analysis of structure and con-tent of professional training of specialists in physical therapy in higher educational establishments of Norway and UkraiBazyl’chuk, O.V.; Базильчук, О.В.
2008Вдосконалення спеціалізованих сприйнять при підготовці плавцівГринь, А.Р.; Яремчук, В.В.; Базильчук, О.В.
2006Динаміка показників змагальної діяльності кваліфікованих гандболістокБазильчук, О.В.; Базильчук, В.Б.; Кисельов, В.Д.
pednauk_2018_1_18.pdf.jpg2018Концепція професійної підготовки майбутніх фахівців з фізичної терапіії, ерготерапії до роботи з відновлення здоров’я спортсменівБазильчук, О.В.; Сущенко, Л.П.; Bazylchuk, Oleg; Sushchenko, Liudmyla
2018Методологічні підходи до професійної підготовки майбутніх фахівців з фізичної терапії, ерготерапії до роботи з відновлення здоров’я спортсменівБазильчук, О.В.; Іванова, Г.Я.; Bazyl’chuk, O.V.; Ivanova, G.Ya.
2018Педагогічна діагностика рівнів сформованості готовності майбутніх фахівців з фізичної терапії, ерготерапії до роботи з відновлення здоров’я спортсменівБазильчук, О.В.; Bazyl’chuk, O.V.
2008Порівняльний аналіз ефективності різних методичних підходів до змісту фізичної підготовки кваліфікованих гандболістокБазильчук, О.В.
2018Порівняльний аналіз рівнів сформованості готовності майбутніх фахівців з фізичної терапії, ерготерапії до роботи з відновлення здоров’я спортсменів за інформаційно-когнітивним критеріємБазильчук, О.В.; Bazyl’chuk, O.V.
Базильчук.pdf.jpg2019Теоретичні і методичні засади професійної підготовки майбутніх фахівців з фізичної терапії, ерготерапії до роботи з відновлення здоров’я спортсменівБазильчук, О.В.; Bazylchuk, O.V.