Please use this identifier to cite or link to this item:
http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/9284

Можете відсканувати цей QR-код телефоном( програмою "Сканер QR-кодів" ) для збереження.

Title: Теоретико-методичні засади дослідження особистісних змінювань практичних психологів
Authors: Олійник, Катерина Сергіївна
Keywords: особистісні змінювання;професійне самовизначення особистості;внутрішнь-особистісний конфлікт;професіне становлення;психологічна безпека
Issue Date: 2020
Publisher: ФОП Цюпак А.А.
Citation: Олійник К. С. Розділ 5. Теоретико-методичні засади дослідження особистісних змінювань практичних психологів / К. С. Олійник [та ін.] // Теоретичні та методичні аспекти соціальної діяльності : монографія / відп. ред. Л. О. Данильчук, Л. І. Романовська. – Хмельницький : ФОП Цюпак А.А., 2020. – Т. 3. – С. 159-200.
Abstract: У розділі здійснено теоретико-методологічний аналіз особистісних змінювань і їх взаємозв’язку з професійним самовизначенням. Встановлено, що особистісні змінювання, пов’язані із вирішенням внутрішньо-особистісного конфлікту, характеризуються як якісні та кількісні перебудови особистості. Обґрунтовано: процес професійного становлення майбутніх практичних психологів опосередковує професійне самовизначення та готовність до особистісних змінювань. Готовність до особистісних змінювань відображає значущість для особистості професійного становлення та рівень активності спрямованої на її реалізацію. Доведено, що конструктивність чи деструктивність сприйняття процесу професійного становлення пов’язана із переживанням почуття психологічної безпеки. Високий рівень психологічної безпеки відображає готовність до особистісних змінювань і сприяє їх конструктивній реалізації. Низький рівень – свідчить про негативні переживання зумовлені не готовністю до особистісних змінювань.
URI: http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/9284
ISBN: 958-513-617-621-8
UDC: 364-78-044.22-027.21(02.064)
metadata.dc.type: Глава з книги
Appears in Collections:Кафедра соціальної роботи та соціальної педагогіки

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Том 3 А5 (1)-страницы-159-200.pdf1,41 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.