Please use this identifier to cite or link to this item:
http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/9282

Можете відсканувати цей QR-код телефоном( програмою "Сканер QR-кодів" ) для збереження.

Title: Сформованість професійних домагань як показник готовності до професійного самовизначення учнів старшого шкільного віку
Authors: Грабчак, Ольга Валентинівна
Keywords: професійне самовизначення особистості;професійна орієнтація
Issue Date: 2020
Publisher: ФОП Цюпак А.А.
Citation: Грабчак О. В. Розділ 4. Сформованість професійних домагань як показник готовності до професійного самовизначення учнів старшого шкільного віку / О. В. Грабчак [та ін.] // Теоретичні та методичні аспекти соціальної діяльності : монографія / відп. ред. Л. О. Данильчук, Л. І. Романовська. – Хмельницький : ФОП Цюпак А.А., 2020. – Т. 1. – С. 126-171.
Abstract: В розділі висвітлено необхідність, у зв’язку з реформою українського суспільства не лише належним чином реформувати згідно вимог сучасності, організовувати освітній процес і дати молодій людині знання, а й підготувати випускників шкіл до життя та професійної діяльності у нових економічних умовах, оскільки переважна більшість випускників шкіл страждає від невизначеності своєї кар’єри та майбутнього виду професійної діяльності. Проаналізовано, що в умовах економічної кризи надзвичайно загострюється проблема формування та використання трудових ресурсів суспільства, що характеризується здатністю до професійної самореалізації кожної людини. Основним фактором, що сприяє професійному самовизначенню особистості, виступає дієва система професійної орієнтації, яка за своїм призначенням є складовою загальнонаціональної системи прогнозування розвитку професійного потенціалу держави, суттєвим економічним резервом. Доведено, що важливим соціально-економічним завданням є підготовка підростаючого покоління до свідомого і адекватного професійного самовизначення, а також розвиток, вдосконалення системи професійної орієнтації учнівської молоді.
URI: http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/9282
ISBN: 958-513-617-621-8
UDC: 364-78-044.22-027.21(02.064)
metadata.dc.type: Глава з книги
Appears in Collections:Кафедра соціальної роботи та соціальної педагогіки

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Сформованість професійних домагань.doc322,5 kBMicrosoft WordView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.