Please use this identifier to cite or link to this item:
http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/9090

Можете відсканувати цей QR-код телефоном( програмою "Сканер QR-кодів" ) для збереження.

Title: The derivative connecting problems for some classical polynomials
Authors: Рамський, Андрій Олександрович
Самарук, Наталія Миколаївна
Ramskyi, A.
Samaruk, N.
Poplavska, O.
Keywords: задача зв’язностi;обернена задача;задача диференцiальної зв’язностi;коефiцiєнти звя’зностi;гiпергеометричнi функцiї;гiпергеометричнi многочлени
Issue Date: Dec-2019
Publisher: Carpathian Mathematical Publications
Citation: Ramskyi A., Samaruk N., Poplavska O. The Derivative Connecting Problems for Some Classical Polynomials. Carpathian Math. Publ. 2019, 11 (2), 431-441. Режим доступу: https://doi.org/10.15330/cmp.11.2.431-441
Abstract: Задача зв’язностi для рiзних типiв многочленiв має довгу iсторiю, проте залишаєтьсяцiкавою i тепер. Коефiцiєнти зв’язностi грають важливу роль у багатьох задачах класичної таприкладної математики, особливо в комбiнаторицi, а також уматематичнiй фiзицi таприкладних застосуваннях квантової хiмiї. У статтi наведено вирази у замкнутiй формi задач диференцiальної зв’язностi для вiдомихсистем многочленiв.
URI: http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/9090
ISSN: 2075-982
metadata.dc.type: Стаття
Appears in Collections:Кафедра вищої математики і комп’ютерних застосувань

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
2121-PDF file-4439-1-10-20200220 (1).pdf126,22 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.