Please use this identifier to cite or link to this item: http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/5889
Title: «Внутрішні звички компанії» як основний фактор впливу на діяльність персоналу задля підвищення ефективності діяльності
Authors: Нам'ясенко, Віктор
Keywords: звички компанії;управління;підвищення ефективності
Issue Date: 10-Nov-2017
Publisher: Видавничий дім "Гельветика"
Citation: Нам’ясенко В. М. «Внутрішні звички компанії» як основний фактор впливу на діяльність персоналу задля підвищення ефективності діяльності [Текст] / В. М. Нам’ясенко // Економічний розвиток держави, регіонів і підприємств : матеріали Міжнар. наук.-практ. конф. (м. Хмельницький, 29-30 верес. 2017 р.). – Херсон : Видавничий дім «Гельветика», 2017. – С. 33-35.
Abstract: Актуальною проблемою для багатьох вітчизняних підприємств є збалансування внутрішньої структури задля досягнення консенсусу між задоволенням бажань працівників та власників підприємства. Досить часто саме розбалансованість системи та постійне невдоволення «обох полярностей» призводить до падіння ефективності в геометричній прогресії. Саме покращення корпоративної культури та збалансування системи із мінімальним опором всіх її учасників є одним із ключових питань в розрізі підвищення ефективності діяльності промислових підприємств без залучення значних додаткових ресурсів та без явних змін, що можуть викликати опір однієї зі сторін. В ході розвитку філософії «Сучасного управління» та вивчення праць із різних напрямків, а також на основі власного практичного та управлінського досвіду було зроблено висновок про те, що одним із наймогутніших чинників, що будує корпоративну культуру та етику є «внутрішні звички компанії».
URI: http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/5889
ISBN: 978-966-916-363-9
Content type: Інше
Appears in Collections:Кафедра маркетингу і торговельного підприємництва

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
25sept2017-33-35.pdf306,74 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.