Please use this identifier to cite or link to this item: http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/5690
Title: Проблемні аспекти децентралізації влади в Україні та шляхи їх вирішення
Authors: Кравчук, Степан Йосипович
Keywords: конституційна реформа;місцеве управління;децентралізація влади;повноваження громад;центри публічної влади
Issue Date: 7-Dec-2016
Publisher: Хмельницький університет управління та права
Citation: Кравчук С. Й. Проблемні аспекти децентралізації влади в Україні та шляхи їх вирішення / С. Й. Кравчук // Становлення та розвиток місцевого самоврядування в Україні : зб. тез V Всеукр. заоч. наук.-практ. конф. (м. Хмельницький, 7 груд. 2016 р.) / Хмельниц. облдрада, Хмельниц. ун-т упр. та права, Хмельниц. центр перепідгот. та підвищення кваліфікації працівників органів держ. влади, органів місц. самоврядування, держ. підприємств, установ і орг. - Хмельницький : ХУУП, 2016. - С. 63-68.
Series/Report no.: ;20
Abstract: Проаналізовані правові акти щодо децентралізації влади в Україні, досліджувались правові основи децентралізації влади та визначались напрями парктичного застосування для реалізації поставлених завдань міжнародного досвіду.
Description: Сьогодні на перший план вийшли проблеми децентралізації влади та реформування місцевого самоврядування за збереження унітарності держави Україна, а не її федералізації, про що ще на початку незалежності порушували питання деякі народні депутати й пропозиції котрих не дістали підтримки більшості парламенту. Нині, в умовах протистояння на Сході України, анексії Криму, відсутності територіальної цілісності країни, децентралізація влади (а не федералізація країни), на нашу думку, є найбільш вдалим шляхом, що сприятиме поглибленню демократичного розвитку України
URI: http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/5690
Content type: Стаття
Appears in Collections:Кафедра міжнародних відносин та туризму

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Kravchuk_Stepan.docx32,52 kBMicrosoft Word XMLView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.