Please use this identifier to cite or link to this item: http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/5688
Title: Правознавство
Authors: Кравчук, Степан Йосипович
Герц, Алла Анатоліївна
Keywords: теорія держави та права;конституційне право;адміністративне право;фінансове право;цивільне право;господарське право;трудове право;кримінальне право;медичне право;сімейне парво;екологічне право;земельне право;житлове право
Issue Date: 2-Sep-2017
Publisher: Хмельницький університет управління та права
Citation: Герц А. А. Правознавство : навч. посіб. / А. А. Герц, С. Й. Кравчук. - Хмельницький : ХУУП, 2017. - 277 с.
Abstract: Розкриті основні положення нормативно-правових актів в доступній для сприйняття учнями старших класів, студентами та широким загалом формі. В посібнику детально систематизований матеріал, який відображає основу правових явищ, звертаючи увагу читача на ключові положення, формує комплексне уявлення про основні напрями юридичної освіти.
Description: Відповідно до завдання навчальної дисципліни «Правознавство» навчальний посібник сприятиме засвоєнню основних теоретичних напрацювань з питань державотворення та теорії права, правового регулювання конституційних, цивільно-правових, трудових, господарських, фінансових, сімейних, адміністративних та інших відносин. В посібнику також в доступній для читача формі розкриті законодавчі положення житлового, аграрного, екологічного та земельного права, а також основи судової системи та правоохоронної діяльності. До кожної теми для самостійного вивчення матеріалу наведено список сучасної правової літератури.
URI: http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/5688
Content type: Книга
Appears in Collections:Кафедра міжнародних відносин та туризму

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Правознавство_2017.doc1,69 MBMicrosoft WordView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.