Please use this identifier to cite or link to this item:
http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/4194

Можете відсканувати цей QR-код телефоном( програмою "Сканер QR-кодів" ) для збереження.

Title: Метод оцінювання успішності реалізації програмного проекту на основі аналізу специфікації з використанням нейромережних інформаційних технологій (МОУРПП)
Authors: Говорущенко, Тетяна Олександрівна
Красій, Андрій Валерійович
Keywords: специфікація вимог до ПЗ;показники специфікації вимог до ПЗ;програмний проект;якість програмного проекту;успішність реалізації програмного проекту;характеристики програмного проекту;вибір програмного проекту;інтегративний показник програмного проекту;ступінь успішності реалізації програмного проекту
Issue Date: 2015
Citation: Говорущенко Т. О. Метод оцінювання успішності реалізації програмного проекту на основі аналізу специфікації з використанням нейромережних інформаційних технологій (МОУРПП) / Т. О. Говорущенко : свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір наукового характеру № 61591.
Abstract: Вперше запропоновано метод оцінювання успішності реалізації програмного проекту на основі аналізу специфікації з використанням нейромережних інформаційних технологій, який полягає у прогнозуванні характеристик програмного проекту на основі аналізу показників специфікації, інтерпретації отриманих відносних значень характеристик програмного проекту за допомогою інтегративного показника проекту, оцінюванні ступеня успішності реалізації програмного проекту на основі інтегративного показника проекту. Запропонований метод відрізняється від відомих тим, що дозволяє прогнозувати успішність реалізації програмних проектів та порівнювати програмні проекти на основі специфікації вимог.
URI: http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/4194
metadata.dc.type: Інше
Appears in Collections:Кафедра комп’ютерної інженерії та системного програмування

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Tvir_5_Говорущенко_Красій.pdf392,84 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.