Please use this identifier to cite or link to this item:
http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/2126

Можете відсканувати цей QR-код телефоном( програмою "Сканер QR-кодів" ) для збереження.

Title: Адаптивна маршрутизація на паралельних обчислювальних структурах
Authors: Лужанський, В.І.
Панімасов, Р.О.
Keywords: граф мережа;адаптивна маршрутизація;фіксована (одношляхова) маршрутизація;багатошляхова маршрутизація
Issue Date: 2010
Publisher: Хмельницький національний університет
Citation: Лужанський, В.І. Адаптивна маршрутизація на паралельних обчислювальних структурах [Текст] / В. І. Лужанський, Р. О. Панімасов // Вимірювальна та обчислювальна техніка в технологічних процесах. – 2010. – №2. – С. 137-140.
Abstract: В статті запропоновано адаптивна маршрутизація на паралельних обчислювальних структурах, які моделюють топологію комп’ютерної мережі. Описана дворівнева адаптація до навантаження комп’ютерної мережі. Перший рівень адаптації реалізується багатошляховою маршрутизацією з мінімальним часом затримки передачі даних. Другий рівень адаптації здійснюється переходом до визначення маршрутів передачі даних у мережі, що характеризуються мінімальною пропускною спроможністю.
The paper proposed an adaptive routing on parallel computing structures, modeling the topology of computer networks. We describe a two‐level adaptation to load a computer network. The first level of adaptation is realized multipath routing with minimal latency data. The second level of adaptation is a conversion to determine the route data in a network, characterized by the minimum capacity.
URI: http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/2126
UDC: 621.316
Content type: Стаття
Appears in Collections:ВОТТП - 2010 рік

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
36luz.pdf472,84 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.