Please use this identifier to cite or link to this item:
http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/1441

Можете відсканувати цей QR-код телефоном( програмою "Сканер QR-кодів" ) для збереження.

Title: Підвищення достовірності діагностування програмного забезпечення користувацьких інтерфейсів
Authors: Говорущенко, Тетяна Олександрівна
Янчук, Олексій Миколайович
Keywords: Тестування програмного забезпечення;інтерфейс користувача;функційне тестування;тестування зручності використання
Issue Date: 2009
Publisher: Вінницький кооперативний інститут
Citation: Говорущенко Т. О. Підвищення достовірності діагностування програмного забезпечення користувацьких інтерфейсів / Т. О. Говорущенко, О. М. Янчук // Прогресивні інформаційні технології в науці, освіті та економіці : зб. наук. пр. учасників Міжнар. наук.-практ. конф. "Трансформаційні реформи та антикризовий потенціал економіки в постсоціалістичних країнах". – Вінниця : Вінницький кооперативний інститут, 2009. – С. 35-41.
Abstract: Особливості діагностування ПЗ КІ полягають в дуальності поняття "користувацький інтерфйес". З одного боку, КІ - це частина ПС, тобто звичайне ПЗ, яке підлягає класичному функційному тестуванню. Функційне тестування КІ складається з тих же фаз, що й функційне тестування будь-якого іншого ПЗ. Відмінності полягають в трактуванні деяких термінів щодо КІ та в особливостях автоматизованого збирання інформації на кожній фазі. З іншого боку, КІ - "обличчя" системи, і від його продуманості залежить ефективність роботи користувача з системою, тому КІ ще слід перевіряти на ефективність людинно-машинної взаємодії, тобто на зручність використання. Тестування зручності використання КІ не належить до класичних методів тестування ПС. Спеціаліст по тестуванню КІ повинен поєднувати в собі знання як в області програмної інженерії, так і в областях фізіології, психології та ергономіки. При тестуванні зручності використання слабо застосовні способи автоматизації тестування за допомогою сценаріїв та подібні методи.
URI: http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/1441
UDC: 004.891.3:004.3
Content type: Стаття
Appears in Collections:Кафедра комп’ютерної інженерії та системного програмування

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Vin09.pdf214,92 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.