Please use this identifier to cite or link to this item:
http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/11406

Можете відсканувати цей QR-код телефоном( програмою "Сканер QR-кодів" ) для збереження.

Title: Регулювання споживчого кредитування банку за матеріалами АТ «УкрСиббанк»
Authors: Тверда, Олександра Олександрівна
Keywords: 072 Фінанси, банківська справа та страхування;банк;споживчого кредитування банку;регулювання споживчого кредитування;ринок споживчого кредитування
Issue Date: 2021
Publisher: Хмельницький національний університет
Citation: Тверда О. О. Регулювання споживчого кредитування банку за матеріалами АТ «УкрСиббанк» : дипломна робота магістра : 072 Фінанси, банківська справа та страхування / О. О. Тверда ; Хмельниц. нац. ун-т. – Хмельницький, 2021. – 76 с.
Abstract: Зростання споживчого кредиту в нашій країні в останнє десятиліття стало важливим чинником розвитку фінансового ринку й економіки загалом. Тому подальший розвиток та ефективне функціонування споживчого кредиту при мінімальних ризиках не можливе без впровадження нових підходів до його регулювання. В дипломній роботі було досліджено сутність та економічну природу споживчого кредиту; проведено систематизацію банківського споживчого кредиту; досліджено особливості регулювання споживчого кредитування в сучасних умовах розвитку фінансового ринку; здійснено аналіз сучасного стану ринок споживчого кредитування в Україні як передумову реалізації державної політики регулювання банківської кредитної діяльності; проаналізовано фінансовий стан АТ «УкрСиббанк» за 2018-2020 роки; досліджено особливості регулювання споживчого кредитування в АТ «УкрСиббанк» за 2018-2020 роки; удосконалено організаційно-економічний механізм регулювання споживчого кредитування, як на рівні вітчизняної банківської системи так і на рівні АТ «УкрСиббанк».
URI: http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/11406
Content type: Магістерські роботи
Appears in Collections:НЦЗДО/(М)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Диплом.pdf1,15 MBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.