Please use this identifier to cite or link to this item:
http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/11405

Можете відсканувати цей QR-код телефоном( програмою "Сканер QR-кодів" ) для збереження.

Title: Управління депозитними ресурсами банку за матеріалами АТ КБ «ПриватБанк»
Authors: Мазурак, Руслана Русланівна
Keywords: 072 Фінанси, банківська справа та страхування;депозит;депозитні ресурси;депозитна політика;депозитний ринок;управління депозитними ресурсами;банк
Issue Date: 2021
Publisher: Хмельницький національний університет
Citation: Мазурак Р. Р. Управління депозитними ресурсами банку за матеріалами АТ КБ «ПриватБанк» : дипломна робота магістра : 072 Фінанси, банківська справа та страхування / Р. Р. Мазурак ; Хмельниц. нац. ун-т. – Хмельницький, 2021. – 74 с.
Abstract: Актуальність дослідження. Економічна ситуація в Україні та на фінансовому ринку, що спостерігається в останні роки, вимагає підвищення ефективності управління депозитними ресурсами банківських установ. Виходячи з того, що фінансовою основою діяльності банківських установ є депозитні ресурси, а в умовах сьогодення, коли довіра до вітчизняних банків з боку вкладників підривається, а розвиток економіки уповільнюються із-за негативних наслідків коронокризи, що призводить до зменшення обсягів залучених коштів, то управління ними набуває особливої актуальності. В дипломні роботі досліджені теоретичні основи депозитних ресурсів банку з метою формування об’єктного поля управління ними; систематизовані фактори, що впливають на формування депозитних ресурсів банку; досліджені особливості системного підходу в управлінні депозитними ресурсами банку; проведено аналіз сучасного стану депозитного ринку України за 2018-2020 роки; проаналізовано фінансово-господарську діяльність АТ КБ «ПриватБанк» за 2018-2020 роки; досліджено особливості управління депозитними ресурсами АТ КБ «ПриватБанк» за 2018-2020 роки; удосконалено функціональну модель управління депозитними ресурсами АТ КБ «ПриватБанк».
URI: http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/11405
Content type: Магістерські роботи
Appears in Collections:НЦЗДО/(М)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Диплом_Мазурак.pdf1,21 MBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.