Please use this identifier to cite or link to this item:
http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/11399

Можете відсканувати цей QR-код телефоном( програмою "Сканер QR-кодів" ) для збереження.

Title: Проектування асортименту та технологічного процесу виготовлення чоловічого взуття осінньо-весняного сезону для ПП Кізіков О.М. (м. Хмельницький)
Authors: Хрищанович, Максим Костянтинович
Keywords: 182 Технології легкої промисловості;чоловічі напівчеревики;конструкція;форма;художнє проєктування;конструкторсько-технологічна документація;схема складання;технологічний процес;калькуляції витрат;відпускна ціна
Issue Date: 2021
Publisher: Хмельницький національний університет
Citation: Хрищанович М. К. Проектування асортименту та технологічного процесу виготовлення чоловічого взуття осінньо-весняного сезону для ПП Кізіков О.М. (м. Хмельницький) : дипломний проект магістра : 182 Технології легкої промисловості / М. К. Хрищанович ; Хмельниц. нац. ун-т. – Хмельницький, 2021. – 110 с.
Abstract: Відповідно до теми дипломного проєкту розроблено і спроєктовано асортиментні групи напівчеревиків: із настроченою союзкою, з настроченими берцями та типу "лаофер" з боковими резинками та відрізною союзкою, які, згідно із дослідженнями найбільш затребуваних конструкцій, максимально відповідають запитам споживача. Спроектовано три моделі, одна з яких – чоловічі напівчеревики із настроченою союзкою клейового методу кріплення – виготовлена і впроваджена у виробництво. Для цього підготовлена конструкторсько-технологічна документація, що включає: шаблони деталей, висновки про технологічність моделі, паспорт моделі, технологічний висновок про можливість запуску моделі у виробництво. Градирування шаблонів деталей напівчеревиків здійснено в автоматизованому середовищі AutoCAD. На основі схем складання заготовки та взуття розроблені відповідні технологічні процеси. Розраховано собівартість впровадженої моделі напівчеревиків та її відпускну ціну.
URI: http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/11399
Content type: Магістерські роботи
Appears in Collections:ФТД/(М)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Хрищанович_ДП_.pdf2,51 MBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.