Please use this identifier to cite or link to this item:
http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/11396

Можете відсканувати цей QR-код телефоном( програмою "Сканер QR-кодів" ) для збереження.

Title: Управління активами будівельних підприємств за матеріалами ТОВ «Поділля-Інвест Сіті», м.Хмельницький
Authors: Комарніцька, Тетяна
Keywords: 072 Фінанси, банківська справа та страхування;стратегія;оборотні активи;необоротні активи;діагностичний аналіз;управління
Issue Date: 2021
Publisher: Хмельницький національний університет
Citation: Комарніцька Т. Управління активами будівельних підприємств за матеріалами ТОВ «Поділля-Інвест Сіті», м.Хмельницький : дипломна робота магістра : 072 Фінанси, банківська справа та страхування / Т. Комарніцька ; Хмельниц. нац. ун-т. – Хмельницький, 2021. – 66 с.
Abstract: Актуальність теми дослідження: За сучасних умовах розвитку економіки України, існуючих викликів і загроз, надзвичайно важливою стає проблема забезпечення конкурентоспроможності як економіки країни загалом, так і її галузей та окремих підприємств. Однозначно, що всі підприємства зацікавлені в стабільному функціонуванні та отриманні максимальних позитивних результатів своєї діяльності (прибутків). Важливою складовою частиною системи фінансового управління сучасних підприємств був і залишається механізм управління активами. А тому розробка стратегічних підходів та вдосконалення складових механізму управління активами підприємств, зокрема будівельної галузі, та їх дієве застосування на практиці є досить актуальною проблемою, оскільки ефективне формування і регулювання обсягів активів сприятимуть фінансовій стійкості та конкурентоздатності підприємства на ринку.
URI: http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/11396
Content type: Магістерські роботи
Appears in Collections:НЦЗДО/(М)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ДР_Комарнiц_ка_диплом.pdf828,52 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.