Browsing by Author Курская, В.О.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
А Б В Г Д Е Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ъ Ы Ь Э Ю Я
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 9 of 9
PreviewIssue DateTitleAuthor(s)
1_1.pdf.jpg2013Алгоритми визначення критеріїв утворення нітридів при азотуванні в тліючому розряді з нестаціонарним живленнямПастух, І.М.; Лук'янюк, М.В.; Курская, В.О.
2.2.pdf.jpg2012Аналітичні критерії утворення нітридів при азотуванні в тліючому розряді з нестаціонарним живленнямПастух, І.М.; Лук'янюк, М.В.; Курская, В.О.
1.1.pdf.jpg2012Вихідні положення визначення електричних характеристик при азотуванні в тліючому розряді з нестаціонарним живленнямПастух, І.М.; Лук'янюк, М.В.; Курская, В.О.
4.1.pdf.jpg2012Зміна напруги при вмиканні струму в установці для азотування в тліючому розряді з нестаціонарним живленнямПастух, І.М.; Лук'янюк, М.В.; Курская, В.О.
5_1.pdf.jpg2011Класифікаційні критерії процесів азотування в тліючому розряді з нестаціонарним живленнямПастух, І.М.; Лук'янюк, М.В.; Курская, В.О.
5_2.pdf.jpg2013Методика формування моделі трибосистем при азотуванні в тліючому розрядіПастух, І.М.; Pastukh, I.M.; Лук'янюк, М.В.; Luk’janjuk, M.V.; Курская, В.О.; Kurskaja, V.O.; Соколова, Г.М.; Sokolova, H.M.
3.2.pdf.jpg2012Перехідні процеси вмикання струму в установці для азотування в тліючому розряді з нестаціонарним живленнямПастух, І.М.; Лук'янюк, М.В.; Курская, В.О.
6_8.pdf.jpg2011Перспективи керованого формування поверхневих триботехнічних систем при азотуванні в тліючому розряді з нестаціонарним живленнямПастух, І.М.; Лук'янюк, М.В.; Курская, В.О.
5.21.pdf.jpg2012Процес розмикання струму в установці для азотування в тліючому розряді з нестаціонарним живленнямПастух, І.М.; Лук'янюк, М.В.; Курская, В.О.; Кухар, В.І.